Image
Image
Image
  • 33923030 021

وبلاگ

خرید سررسید 99

برای خرید سررسید 99 با توجه به گرانی های بوجود آمده در بازار بهتر است که از تولیدکنندگان سررسید و تقویم خریداری کنید ، قیمت سررسیدهای تولیدی توسط تولیدکننده قطعا مناسب تر است.

تولیدکنندگان سررسید به دلیل نوع کاری که دارند تولیدات انبوهی میکنند و هزینه هایشان هم سرشکن میشود و تفاوت را در لیست قیمت سررسید هایشان مشاهده خواهید کرد.

خرید سررسید که از دید تولیدکننده به دو دسته تقسیم میشود:

1-خرید سررسید فانتزی

2-خرید سررسید اداری و کاربردی

خرید سررسید 99

خرید سررسید فانتزی

 عده ای از سفارش دهندگان سررسید دنبال سررسید های فانتزی و جذاب هستند .با رنگ جلد شاد و طرح داخلی متفاوت ( بهمراه عکس ، شعر و .... ) و اکثرا تعداد محدود خریداری میکنند.

خرید سررسید اداری و کاربردی

اغلب شرکت ها ، موسسات و بانک ها سررسید اداری در سایزهای وزیری و اروپایی خریداری می کنند با طراحی داخلی مناسب برای نوشتن که اغلب سررسید روزانه مدنظرشان میباشد و در تیراژهای بالا سفارش میدهند. سفارش سررسید تبلیغاتی توسط این شرکت ها انجام می پذیرد.

امروزه خرید اینترنتی سالنامه هم انجام میشود که اکثرا مشتریان بصورت تعداد کم و خام خریداری می کنند و نیازی به حک لوگو روی جلد سررسید توسط تولیدکننده مورد نیازشان نیست .

برای خرید سررسید 99 بهتر است بسته به نیازتان روزشمار مناسب را انتخاب کنید برای مثال سرررسید وزیری روزشمار ( روزانه) نسبت به سررسید وزیری هفتگی گران تر می باشد. و نوع جلد هم قطعا بی تاثیر در قیمت سررسید 99 نمی باشد.

برای مشاوره سفارش سررسید 99  و  قیمت سررسید اختصاصی با سالنامه اکسیر تماس بگیرید.

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search